Broncos Athletics

 
September 28, 2001

Intramural League Schedule and Results

Updated October 16

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

SUNDAY

Time

5:30pm/6:30pm

Division

WOMEN'S DIV 1

League

VII

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Rahima Saratore

296-3647

1

1

2.

Game Over

Mary O'Brien

551-3258

2

0

3.

The Players

Johan Fauchier

551-1216

0

2

4.

Deanna Burcina

551-3282

1

0

5.

Cember Picconi

506-5170

0

1

6

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Sunday

10/7

5:30pm

Field 1

1

vs

2

13(2)-0(1)

10/7

6:30pm

Field 2

3

vs

4

Win(4) by Forfeit

10/7

5

vs

BYE

Sunday

10/14

5:30pm

Field 1

1

vs

3

Win(1) by Forfeit

10/14

6:30pm

Field 2

2

vs

5

Win(2) by Default

10/14

4

vs

BYE

Sunday

10/21

5:30pm

Field 1

1

vs

4

10/21

6:30pm

Field 2

3

vs

5

10/21

2

vs

BYE

Sunday

10/28

5:30pm

Field 1

1

vs

5

10/28

6:30pm

Field 2

2

vs

4

10/28

3

vs

BYE

Sunday

11/4

5:30pm

Field 1

4

vs

5

11/4

6:30pm

Field 2

2

vs

3

11/4

1

vs

BYE

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

MONDAY

Time

6:30pm/7:30pm

Division

MEN'S DIV 1

League

I

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Rams

Tim Gonzales

249-3268

0

2

2.

A Rub N' A Jug

Andy Shepard

307-3731

2

0

3.

The "O"

Rob Bevegni

551-3169

2

0

4.

Andy Keller

551-3704

0

2

5.

Colson Griffith

551-3832

1

1

6

Chris Tassoni

551-7542

1

1

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Monday

10/1

6:30pm

Field 1

1

vs

2

13(2)-7(1)

10/1

7:30pm

Field 1

3

vs

4

40(3)-6(4)

10/1

7:30pm

Field 2

5

vs

6

13(5)-7(6)

Monday

10/8

6:30pm

Field 1

1

vs

3

20(3)-0(1)

10/8

7:30pm

Field 1

2

vs

5

12(2)-7(5)

10/8

7:30pm

Field 2

4

vs

6

21(6)-6(4)

Monday

10/15

6:30pm

Field 1

1

vs

4

10/15

7:30pm

Field 1

2

vs

6

10/15

7:30pm

Field 2

3

vs

5

Monday

10/22

6:30pm

Field 1

1

vs

5

10/22

7:30pm

Field 1

2

vs

4

10/22

7:30pm

Field 2

3

vs

6

Monday

10/29

6:30pm

Field 1

1

vs

6

10/29

7:30pm

Field 1

2

vs

3

10/29

7:30pm

Field 2

4

vs

5

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

MONDAY

Time

8:30pm/9:30pm

Division

MEN'S DIV 1

League

II

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Olympic Allstars

Benjamin Paz

507-8018

2

0

2.

Night Trains

Nick Pizzariello

551-7947

0

2

3.

Crazy Eights

Phillip Keck

551-7789

1

1

4.

Swig 9ers

Nic Kissell

551-7904

0

2

5.

Team Hinano

Kevin Wee

615-7177

1

1

6

Sine Qua Non

Rob Shantz

374-8438

2

0

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Monday

10/1

8:30pm

Field 1

1

vs

2

40(1)-0(2)

10/1

8:30pm

Field 2

3

vs

4

26(3)-6(4)

10/1

9:30pm

Field 1

5

vs

6

13(6)-7(5)

Monday

10/8

8:30pm

Field 1

1

vs

3

13(1)-8(3)

10/8

8:30pm

Field 2

2

vs

5

14(5)-0(2)

10/8

9:30pm

Field 1

4

vs

6

19(6)-18(4)

Monday

10/15

8:30pm

Field 1

1

vs

4

10/15

8:30pm

Field 2

3

vs

5

10/15

9:30pm

Field 1

2

vs

6

Monday

10/22

8:30pm

Field 1

1

vs

5

10/22

8:30pm

Field 2

2

vs

4

10/22

9:30pm

Field 1

3

vs

6

Monday

10/29

8:30pm

Field 1

4

vs

5

10/29

8:30pm

Field 2

2

vs

3

10/29

9:30pm

Field 1

1

vs

6

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

TUESDAY

Time

5:30pm/6:30pm

Division

MEN'S DIV 1

League

III

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Christopher Ugarte

551-1027

1

1

2.

Thugg Out

Rocky Paap

248-6497

2

0

3.

Ryan Penhallegon

835-1579

1

1

4.

Nic the Gimp's fresh Sea Shrimp

Zac Randles

261-1777

0

1

5.

The Doors

Paul Kunk

551-3048

0

1

6

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Tuesday

10/2

5:30pm

Field 1

1

vs

2

20(2)-18(1)

10/2

6:30pm

Field 1

3

vs

4

13(3)-12(4)

10/2

5

vs

BYE

Tuesday

10/9

5:30pm

Field 1

1

vs

3

25(1)-12(3)

10/9

6:30pm

Field 1

2

vs

5

24(2)-6(5)

10/9

4

vs

BYE

Tuesday

10/16

5:30pm

Field 1

1

vs

4

10/16

6:30pm

Field 1

3

vs

5

10/16

2

vs

BYE

Tuesday

10/23

5:30pm

Field 1

1

vs

5

10/23

6:30pm

Field 1

2

vs

4

10/23

3

vs

BYE

Tuesday

10/30

5:30pm

Field 1

4

vs

5

10/30

6:30pm

Field 1

2

vs

3

10/30

1

vs

BYE

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

TUESDAY

Time

7:30pm/8:30pm/9:30pm

Division

MEN'S DIV 1

League

IV

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Junkyard Dog

Michael Nelson

247-4817

0

2

2.

Psikotics

Ramon Marquez

551-1257

1

1

3.

The Corner

Matt Moran

557-0184

2

0

4.

Matt Talboh

551-3756

0

2

5.

Effin Monkeys

Sean Klein

296-3460

1

1

6

Bobby Horberg

564-6132

2

0

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Tuesday

10/2

7:30pm

Field 1

1

vs

2

26(2)-25(1)

10/2

8:30pm

Field 1

3

vs

4

20(3)-0(4)

10/2

9:30pm

Field 1

5

vs

6

24(6)-15(5)

Tuesday

10/9

7:30pm

Field 1

1

vs

3

44(3)-6(1)

10/9

8:30pm

Field 1

2

vs

5

14(5)-7(2)

10/9

9:30pm

Field 1

4

vs

6

Win(6) by Default

Tuesday

10/16

7:30pm

Field 1

3

vs

5

10/16

8:30pm

Field 1

1

vs

4

10/16

9:30pm

Field 1

2

vs

6

Tuesday

10/23

7:30pm

Field 1

1

vs

5

10/23

8:30pm

Field 1

2

vs

4

10/23

9:30pm

Field 1

3

vs

6

Tuesday

10/30

7:30pm

Field 1

4

vs

5

10/30

8:30pm

Field 1

2

vs

3

10/30

9:30pm

Field 1

1

vs

6

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

THURSDAY

Time

7:30pm/8:30pm/9:30pm

Division

MEN'S DIV 1

League

V

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Sofaking Bed

Michael Baranick

551-3444

0

2

2.

Jesse's Revenge

Michael Pellegrini

243-9224

2

0

3.

Warner An

261-8364

2

0

4.

Kevin Cote

551-7320

1

1

5.

Chop Suey

Charlie Letts

551-3138

1

1

6

The Untouchables

Matt Donatoni

551-7675

0

2

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Thursday

10/4

7:30pm

Field 1

1

vs

2

47(2)-7(1)

10/4

8:30pm

Field 1

3

vs

4

26(3)-12(4)

10/4

9:30pm

Field 1

5

vs

6

27(5)-16(6)

Thursday

10/11

7:30pm

Field 1

1

vs

3

36(3)-14(1)

10/11

8:30pm

Field 1

2

vs

5

31(2)-0(5)

10/11

9:30pm

Field 1

4

vs

6

18(4)-7(6)

Thursday

10/18

7:30pm

Field 1

3

vs

5

10/18

8:30pm

Field 1

1

vs

4

10/18

9:30pm

Field 1

2

vs

6

Thursday

10/25

7:30pm

Field 1

1

vs

5

10/25

8:30pm

Field 1

2

vs

4

10/25

9:30pm

Field 1

3

vs

6

Thursday

11/1

7:30pm

Field 1

4

vs

5

11/1

8:30pm

Field 1

2

vs

3

11/1

9:30pm

Field 1

1

vs

6

INTRAMURAL LEAGUE SCHEDULE

Sport:

FLAG FOOTBALL

Day

SUNDAY

Time

6:30pm/7:30pm

Division

MEN'S DIV 1

League

VI

Location

BELLOMY FIELD

Team Name (Optional)

Captain's Name and Phone #

W

L

1.

Mmmm Good

Bryan Hawkins

551-1136

0

2

2.

Lunatics

Michael Harvey

551-3399

2

0

3.

510

Brandon Banks

295-8669

2

0

4.

Goodfellas

Marshall Davidson

551-3344

0

2

5.

Graham Crackers

Brandon Cubillas

551-7433

1

1

6

C Deuce

Stewart Donipe

551-7216

1

1

Day

Date

Time

Location

Team

vs

Team

Sunday

10/7

6:30pm

Field 1

1

vs

2

12(2)-6(1)

10/7

7:30pm

Field 2

3

vs

4

40(3)-14(4)

10/7

7:30pm

Field 1

5

vs

6

27(5)-8(6)

Sunday

10/14

6:30pm

Field 1

1

vs

3

20(3)-0(1)

10/14

7:30pm

Field 2

2

vs

5

25(2)-7(5)

10/14

7:30pm

Field 1

4

vs

6

21(6)-0(4)

Sunday

10/21

6:30pm

Field 1

1

vs

4

10/21

7:30pm

Field 2

3

vs

5

10/21

7:30pm

Field 1

2

vs

6

Sunday

10/28

6:30pm

Field 1

1

vs

5

10/28

7:30pm

Field 2

2

vs

4

10/28

7:30pm

Field 1

3

vs

6

Sunday

11/4

6:30pm

Field 1

4

vs

5

11/4

7:30pm

Field 2

2

vs

3

11/4

7:30pm

Field 1

1

vs

6